labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Zapraszamy do spotkania z agencją EURA7 na konferencjach!

Chcielibyśmy już dziś serdecznie zaprosić na dwie konferencje, które odbędą się w maju w Warszawie. Jesteśmy w gronie prelegentów, ale mamy nadzieję, że nie tylko my będziemy mówić, ale będzie też okazja do rozmowy i interakcji z uczestnikami.

Pierwsza z konferencji, Premedium Trendy. Marketing i Sprzedaż Nieruchomości Mieszkaniowych, odbędzie się 19 maja w Hotelu Polonia Palace. Eura 7 będą reprezentować Łukasz Wołek (Managing Director) i Katarzyna Żydek (New Business & PR Manager). Po szczegóły odsyłamy tutaj: http://www.premediumtrendy.pl/

Organizatorem drugiej konferencji jest IAB Polska. Konferencja skierowana jest do branży FMCG – Skuteczne wykorzystanie Internetu w branży FMCG.  Tutaj z kolei, 25 maja w Centrum Konferencyjnym Zielna, będzie okazja do spotkania z Grzegorzem Skuzą (Creative Director) i Katarzyną Żydek. Więcej na: http://iabkonferencje.pl/index.php?mnu=98

Wszystkich zainteresowanych tematyką zapraszamy!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x