Zaprojektuj piękne fasady dzięki FOVEO TECH i Eura7

poniedziałek, 29 Maj 2017, 14:31   |   Opublikowane przez Maks Michalczak w kategorii „Case Studies, Doświadczenia, Nowinki techniczne, Omówienia projektów, WWW, Z życia firmy eura7

Kolejna realizacja agencji interaktywnej Eura7 została wprowadzona na rynek. Tym razem jest to strona internetowa foveotech.pl, która stanowi kompleksowe kompendium wiedzy o tynkarstwie oraz o produktach FOVEO TECH. Jest to marka FFiL Śnieżka S.A z którą Eura7 współpracuje od lat przy różnych projektach. Do zadań Eura7 należało zaprojektowanie makiety funkcjonalnej, projekt graficzny strony i kompleksowe wdrożenie. Na foveotech.pl można znaleźć pięć zakładek: Produkty, Narzędzia, Zainspiruj się, Strefa Zawodowca oraz Kontakt.

Wiemy, jak ważne jest, aby strona przekazywała kompletne informacje na temat produktu, szczególnie w branży budowlanej. Zaprojektowaliśmy więc stronę w taki sposób, aby szybko można było wyszukać interesujące produkty oraz porady. Zakładka Strefa Zawodowca pozwala nie tylko być na bieżąco z nowinkami w dziedzinie fasad i tynków, ale także oferuje fachowe artykuły z cyklu Po godzinach z poradami lifestylowymi – mówi Tomasz Skrabalak, Managing Director agencji Eura7. Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie w naszej ocenie będzie cieszyło się dużą popularnością wśród zainteresowanych, jest konfigurator fasad. Przy wykorzystaniu wprowadzonych projektów domów lub po wgraniu własnego projektu konfigurator dobiera idealny dla naszej koncepcji kolor fasady – dodaje Skrabalak.

Stronę można obejrzeć pod tym adresem: www.foveotech.pl

Oceń artykuł:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym, lub szukasz agencji od komunikacji marketingowej, skontaktuj się z nami:

inst_150 Łukasz Wołek - CEO / Managing Director
mobile: +48 600 004 680
e-mail:


trackback

Dodaj komentarz

Pola wymagane

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.
bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.