Ciekawostki branżowe, Inspirujące Kampanie, Kampanie reklamowe, Najnowsze, Popularne, Reklama, Spoty reklamowe, Z przymrużeniem oka

Zobacz najlepsze reklamy roku. O czym mówią wielkie marki?

Raz na rok Stowarzyszenie Niezależnych Producentów Reklamowych ogłasza listę najlepszych reklam wideo. Ponieważ zarówno instytucja, jak i wybierane marki cieszą się nielichą sławą i uznaniem, można śmiało to wydarzenie porównywać rangą do nocy oscarowej. Tyle, że wyświetlane filmy trwają na ogół kilka minut i produkowane są na zlecenie takich marek, jak Apple, Calvin Klein, AT&T, Nike, Prada, Google, The New York Times czy Getty Images. Budżet niektórych spotów pozwala zaangażować do nich zarówno oscarowych aktorów, jak i sportowców światowego formatu.

Ponieważ stowarzyszenie (w skrócie AICP, stąd nazwa festiwalu – The AICP Show: The Art and Technique of the American Commercial) jest organizacją amerykańską i ocenia produkcje amerykańskie, toteż nie wszystkie możemy obejrzeć w polskich mediach. Bez wątpienia jednak rozpoznamy marki, które wśród nagrodzonych się pojawiają, a jakość nominowanych i nagradzanych produkcji może być doskonałą inspiracją i punktem odniesienia dla rodzimych kampanii.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x