Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne

Fajnie mieć rodzeństwo! – dlaczego warto powiększyć rodzinę?

Na profilu Fundacji Mamy i Taty na Facebooku rozpoczął się konkurs „Fajnie mieć rodzeństwo!”: www.facebook.com/FundacjaMamyiTaty/app_130340883708703. Fani zachęcani są do przesyłania zdjęć rodzeństwa i dzielenia się opiniami, dlaczego warto mieć brata lub siostrę. Akcja odbywa się w ramach kampanii „Pomyśl o dziecku”, której celem jest przekonanie Polaków do tego, że warto powiększyć rodzinę.

labber.pl

Organizatorem kampanii jest Fundacja Mamy i Taty. Za działania ATL odpowiedzialna jest agencja marketingu społecznego TELESCOPE. Za obecność kampanii w Internecie odpowiada agencja interaktywna Eura7.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x