Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Crème de la News #13

Cześć! Jest powód do świętowania i to nie byle jaki – przetrwaliśmy kolejny tydzień! Zgodnie z niepisaną tradycją pozostała jeszcze tylko lektura najnowszego odcinka Crème de la news, w którym podsumujemy ostatnie kilka dni i to, co się działo, po czym można z czystym sumieniem oddać się w ramiona weekendu! O czym będzie tym razem? Możemy Wam zdradzić, że czeka na Was 5 newsów dookoła świata – choć nie zabraknie krajowego podwórka, zabierzemy Was w podróż do Kanady, Wielkiej Brytanii, a znajdzie się także miejsce na… Kiribati. Udanej lektury!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x