Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Crème de la News #16

Cześć! Choć do startu długo wyczekiwanego przez kibiców Euro 2024 zostało kilka godzin, to obiecujemy, że temat ten nie zdominuje najnowszego odcinka – w końcu nie samą piłką nożną człowiek żyje. Nie powiemy Wam jednak, że nie będzie ani jednej (choćby najmniejszej) wzmianki o footballu, bo musielibyśmy skłamać, jednak dziś pochylimy się na czymś innym – będzie o technologii, problemie porzuceń psów przed wyjazdami wakacyjnymi, potem jeszcze trochę… technologii, a zakończymy to wszystko nieoczekiwanie, bo czekoladowym akcentem z odrobiną (a jakże) technologii!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x