Nowinki techniczne

Google wprowadza certyfikaty z Analytics

Google uruchomiło program the Google Analytics Individual Qualification (IQ) przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat wykorzystywania statystyk systemu Analitycs w zwiększaniu skuteczności działań podejmowanych w Internecie.

labber.pl

Program the Google Analytics Individual Qualification (IQ) składa się z dwóch etapów:

  • darmowego kursu obejmującego wdrażanie i zarządzanie systemem Google Analytics,
  • egzaminu uprawniającego do uzyskania certyfikatu potwierdzającego znajomość statystyk wielkiego G – kosztuje 50$ i jest ważny przez 18 miesięcy.

Jest prowadzony w ramach uruchomionego przez Google Conversion University. Zainteresowani znajdą tam 26 modułów umożliwiających kompleksowe poznanie Google Analytics.

Swoją drogą, wdrażając kolejną wersję swoich certyfikatów, Google pokazuje jak w prosty sposób monetyzować darmowe, powszechnie dostępne aplikacje. Jak widać na wszystkim można zarobić.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL