Eura7, Najmarketing, Najnowsze, Popularne, Social media

Grupa Eura7 rozpoczęła współpracę z Edoo.pl

W ramach Abanana, swojego kreatywnego zespołu, Grupa Eura7 rozpoczęła współpracę z jedną z największych szkół językowych online w Polsce – Edoo.pl.

Edoo.pl to wymagający klient z wizją edukacyjną pełną nowatorskich projektów i autorskich metod nauczania. Aby wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniom, zapewniamy mu kompleksową obsługę. Zespół Grupy Eura7 będzie odpowiedzialny za strategię marketingową oraz komunikacyjną, płatne kampanie internetowe oraz działania z influencerami” – twierdzi Magdalena Baran, Account Executive odpowiedzialna za prowadzenie projektu.

W ramach Najmarketingu Grupa Eura7 będzie odpowiedzialna również za tworzenie contentu na kanały społecznościowe szkoły, przygotowanie copy oraz grafik, a także za promocję akcji specjalnych.

Edoo.pl to platforma specjalizująca się w kursach językowych online dla dzieci, dorosłych oraz firm z ponad 15-letnim doświadczeniem, to 30 tys. zadowolonych uczniów. Edoo prowadzi kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego z wykorzystaniem autorskiego systemu prowadzenia zajęć i nowatorskich materiałów e-learningowych.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x