Facebook

Horalky znów w czołówce!

Fanpage wafelków Horalky na Facebooku po raz kolejny znalazł się w czołówce polskich stron prowadzonych w tym serwisie.

Według raportu Fanpage Trends za grudzień 2011 fanpage wafelków Horalky w ostatnim miesiącu 2011 był m.in. jedną z trzech stron najskuteczniej angażujących użytkowników w komunikację z marką wśród stron z kategorii Żywność.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

„Fanpage Trends: grudzień 2011” prezentuje Top15 Facebook’owych polskich fanpages w 23 kategoriach (m.in. alkohole, odzież, żywność, napoje, muzyka, e-commerce, banki, sport, podróże), biorąc pod uwagę takie kryteria jak, m.in. liczbę fanów strony i jej przyrost, umiejętność zaangażowania użytkowników w komunikację oraz wykorzystanie mechanizmów interaktywnych.

Raport przygotowany został przez  SmartNet Research&Solutions i faceADDICTED we współpracy z Mediarun.pl. Pełna wersja do pobrania znajduje się tutaj.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x