Abanana, Media społecznościowe, Najnowsze, Social media

Kamil Stoch wygrywa, ale popularnością Robertowi Lewandowskiemu nie podskoczy

Kamil Stoch jest w Polsce bardziej popularny niż Robert Lewandowski – napisała niemiecka gazeta „Suddeutsche Zeitung”. Nic bardziej mylnego.

I kolejne wygrane w zimowym Pucharze Świata raczej tego nie zmienią. Bo brutalna prawda jest taka, że o naszym mistrzu skoczni pamiętamy przede wszystkim zimą. Mało tego, okazuje się że przeciętny Polak bardziej kojarzy Piotra Żyłę niż Stocha.

Dlaczego? Zapraszamy do lektury artykułu na portalu WP Sportowe Fakty, gdzie odpowiadamy na to pytanie.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL