Nowinki techniczne

Można już składać wnioski o unijne dotacje dla e-biznesu!

15 września ruszył nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć i usług e-biznesowych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Dzięki temu Twoja e-firma może zyskać dotacje w wysokości nawet 1 mln zł, a w kooperacji z co najmniej trzema partnerami wysokość unijnego wsparcia może sięgnąć kwoty aż 2 mln zł!

Dotacje unijne przyznawane są w ramach dwóch programów:

  • 8.1. – Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej – skierowany do pojedynczych przedsiębiorstw działających w obszarze e-biznesu,
  • 8.2. – Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B – adresowany do przedsięwzięć w których biorą udział co najmniej trzy firmy.

Klasyfikacja przedsięwzięć biznesowych i usług cyfrowych mogących zostać objętymi dotacjami obejmuje większość działań podejmowanych przez branżę interaktywną. Wchodzi tu więc w grę tworzenie komercyjnych serwisów WWW przeznaczonych do konkretnych zastosowań, wdrażanie informatycznych rozwiązań biznesowych, np. platform CRM, itp..

Więcej informacji o dotacjach unijnych dla e-biznesu można uzyskać na stronach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (www.parp.gov.pl):

www.parp.gov.pl/index/index/597 oraz

www.parp.gov.pl/index/index/598

Jeśli masz konkretny i ciekawy pomysł na projekt e-biznesowy zgłoś się do nas:

info@eura7.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL