Media społecznościowe, Public Relations, Social media, Top 5, Z życia firmy eura7

Na rynek wchodzi nowy podcast: Marketing ludzkim głosem

Podcast – wiele osób słyszało tę nazwę i kojarzy ją z materiałem dźwiękowym, często cykliczną audycją, która dostępna jest online. Niewiele wie jednak, że pochodzi ona z połączenia słów iPod (odtwarzacz muzyczny firmy Apple) i broadcast (transmisja). Trudnych wyrazów w naszej codzienności jest coraz więcej, zwłaszcza gdy zaczynamy mówić o marketingu. Język tej branży jawi się jako hermetyczny krąg naszpikowany obcojęzycznymi określeniami, skrótami, a nawet takim zastosowaniem powszechnie znanych wyrazów, które w kontekście tracą swoje pierwotne znaczenie, zyskując nowe, często krytykowane przez językoznawców.

Aby cokolwiek zrozumieć, konieczne jest złamanie marketingowego kodu. Pomoże w tym Łukasz Wołek CEO agencji Eura7 i Abanana, 16 października startuje bowiem jego Marketing ludzkim głosem – cykliczny podcast, dzięki któremu określenia AVE, statement, networking, piksel, CSR czy kontent staną się jasne dla każdego.

– Przez ponad 18 lat prowadzenia firmy wielokrotnie spotykałem się ze stwierdzeniami, że marketerzy nie rozumieją agencji, a marketerów nie rozumieją prezesi. Problem ten spotykany jest także dzisiaj i wynika w dużej mierze z braku umiejętności zrozumiałego komunikowania się. Przedstawiciele branży marketingu internetowego używają często zaawansowanej, technicznej nomenklatury, zaś nikt nie przyznaje się do tego, że nie rozumie i nie wie, o czym mówią – twierdzi Wołek.

– Na co dzień, jako agencja, stosujemy praktykę opartą na wzajemnym zrozumieniu, pokornym przyznawaniu się do niewiedzy, aby tę wiedzę uzyskać. Wierzę, że wspólnie z moimi gośćmi, specjalistami i praktykami w danej dziedzinie, wyposażymy słuchaczy w umiejętności, które pozwolą lepiej zrozumieć wiele zagadnień z pogranicza marketingu, public relations, technologii, co przełoży się na lepsze wyniki i sprawniejszą pracę.

Podcast Marketing ludzkim głosem będzie miał premierę we wtorek 16 października o godz. 14.00 w formie Live’a na personalnym koncie Łukasza Wołka na Facebooku: www.facebook.com/lukaszwolek

Kolejne odcinki cyklu emitowane będą w każdą środę na platformie iTunes oraz Spotify.

Łukasz Wołek – założyciel i CEO firmy Eura7 i agencji komunikacji marketingowej Abanana; pracował dla marek Beskidzkie, Tesco, Gellwe, Remington, Góralki, Verbena, Caparol i wielu innych. Pomysłodawca cyklu konferencji oraz warsztatów Internet ASAP – organizowanych od 2012 roku spotkań umożliwiających osobom z branży marketingowej wymianę doświadczeń. Pasjonat mediów społecznościowych, a w szczególności serwisu Instagram. Od 19 lat związany z branżą reklamową.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL