Ciekawostki branżowe, Inspirujące Kampanie, Kampanie reklamowe, Najnowsze, Popularne, Reklama, Social media, Spoty reklamowe

Najlepsze reklamy świata. Lista finałowa!

Stowarzyszenie Niezależnych Producentów Reklamowych (Association of Independent Commercial Producers, AICP), ogłosiło we wtorek 24 kwietnia krótką listę kandydatów na najlepsze reklamy w 22 kategoriach. Wyróżnienie podczas AICP Show jest uważane za jedno z najważniejszych trofeów reklamowych w Stanach Zjednoczonych, a każdego roku uhonorowane prace stają się częścią archiwów Departamentu Filmu w MoMA.

Tutaj znajdziesz finałową listę projektów kandydujących do nagrody AICP.

 

Nagroda przyznawana jest m.in. za skuteczność reklamową, montaż, efekty wizualne, humor, styl wizualny czy koncept. Nagradzane są także projekty studenckie, teledyski oraz kampanie społeczne.

Nagrodę przyznaje się co roku w Nowym Jorku za komunikację marketingową w reklamach kinowych oraz telewizyjnych, po czym pokaz z wyróżnionymi projektami emitowany jest jako AICP Show w instytucjach kulturalnych i edukacyjnych na całym świecie.

AICP jest amerykańską organizacją non profit, założoną w 1972 roku jako stowarzyszenie z biurami w Nowym Jorku i Los Angeles. AICP reprezentuje interesy amerykańskich firm specjalizujących się w produkcji komercyjnej. Jej członkowie pracują przy filmach, produkcji wideo i materiałach cyfrowych dla reklamodawców i agencji. Celem AICP jest m.in. rozpowszechnianie informacji branżowych, reprezentowanie producentów w branży reklamowej, tworzenie standardów reklamowych i zapewnianie rozwoju zawodowego.

AICP co roku realizuje The AICP Show oraz The Next Awards, podczas których nagradzane są innowacje marketingowe w nowych mediach. Wszystkie wydarzenia mają premierę w Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

Na ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu przyjdzie nam poczekać do 10 maja, natomiast już teraz możemy cieszyć oczy i uszy fantastycznymi i pomysłowymi produkcjami z opublikowanej listy finalistów.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.