labber.pl - ogólne, Media społecznościowe, Social media, Top 5

Od teraz Labber także na Twitterze

Współczesny świat stawia nam wszystkim bardzo wysokie wymagania. Aby im sprostać, szukamy, jako agencja Eura7 i Abanana,  nowych rozwiązań oraz kanałów komunikacji. Od teraz czytelnicy naszego bloga mogą śledzić konto Labbera na Twitterze – twitter.com/LabberPL.

– Poszerzamy kanały komunikacji, te bowiem prowadzą do coraz liczniejszego grona  nowych odbiorców. Twitter w Polsce jest obecnie społecznością, która ciągle ewoluuje. Serwis daje nam możliwość dotarcia zarówno do dziennikarzy, ekspertów, jak i potencjalnych klientów, a przede wszystkim czytelników, którzy poszukują ciekawych, wartościowych informacji oraz porad – twierdzi Maks Michalczak, PR Manager agencji Abanana.

– Zależy nam, aby na Twitterze pojawiały się nie tylko materiały,  które można znaleźć na blogu, ale także interesujące wiadomości naszych partnerów, zagranicznych ekspertów oraz krótkie porady. Sposób funkcjonowania Twittera   odpowiada współczesnym trendom: krótki i szybki przekaz wyrażony jakkolwiek – słowem, dźwiękiem czy filmem – staje się dostępny nie tylko dla indywidualnych użytkowników serwisu, ale także dla gazet, czasopism, instytucji, one bowiem również mają konta na Twitterze. Informacja może zatoczyć wielki krąg, do czego dążymy, dbając o naszych klientów i odbiorców ich produktów. Użytkownicy Twittera często są zarówno tymi pierwszymi, jak i drugimi. Już dziś zapraszamy czytelników Labbera na Twittera. Mikroblogowanie jest ukłonem w Waszą stronę, cenimy Wasz czas, proponujemy, podpowiadamy – kończy Michalczak.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL