Nowinki techniczne

Poznaj swoje dane – pokonaj konkurencję wiedzą!

28 października w Warszawie DNS Polska Sp z o.o. i Oracle Polska organizują Oracle BI Forum – konferencję dla firm zainteresowanych budową przewagi konkurencyjnej w oparciu o systemy Business Intelligence. Z punktu widzenia polskiego biznesu to jedno z bardziej istotnych wydarzeń w tym roku. Jakie argumenty za tym przemawiają?

Business Intelligence to zaawansowane systemy inteligentnej analizy danych. W dobie gospodarki opartej na wiedzy rozwiązania tego typu są przede wszystkim wykorzystywane w procesie budowy przewagi konkurencyjnej firmy. Działania systemów Business Intelligence można w skrócie opisać jako przekształcanie danych w informacje, a informacji w użyteczną wiedzę. Dzięki temu firma zyskuje możliwość efektywnego gromadzenia i wykorzystywania posiadanego kapitału intelektualnego, tworzenia konkretnych rozwiązań na bazie posiadanego know how.

Już 28 października DNS Polska Sp z o.o. i Oracle Polska w Budynku Focus w Warszawie organizują konferencję Oracle BI Forum – w całości poświęconą tematyce Business Intelligence. Istotnym elementem tego wydarzenia będzie prezentacja jednego z systemów klasy Business Intelligence – Oracle BI w działaniu. Przykłady wdrożeń systemów tego typu zaprezentują uczestnikom konferencji zaproszeni eksperci.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa w konferencji można zgłosić rejestrując się na:

www.oracle-forum.dns.com.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 października. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji Oracle BI Forum daje możliwość dokłądnego poznania oraz pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach w informatyce biznesowej. To także spotkanie liderów rynku IT i innych branż, okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych relacji.

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL