Nowinki techniczne

Siła tkwi w prostocie

Po dzisiejszym zalogowaniu się na koncie pocztowym Gmail moją uwagę zwróciła możliwość zmiany tła w systemie. Mała rzecz, a cieszy. Podobnie jak Pencil – wtyczka do Firefoxa umożliwiająca intuicyjne tworzenie makiet i prototypów witryn internetowych. Nową funkcjonalność w Gmail oraz Pencil łączy jedna zasadnicza cecha – prostota. Czy nadal tkwi w niej siła?

labber.pl

źródło: http://www.evolus.vn/Pencil/

W Internecie nuda oznacza kliknięcie w „X”…

…dlatego czasem nawet proste, kosmetyczne zmiany cieszą użytkowników. Tak jak mnie dzisiaj możliwość zmiany tła na Gmail. Lubię takie gadżety, gdyby istniał parlament Internetu to głosowałbym na Platformę Obywatelskiej Kustomizacji. ;-)

Od prostoty do interakcji

Pencil to kolejne pozytywne zaskoczenie. Narzędzie pomocne przy projektowaniu architektury informacji – tworzeniu makiet i prototypów serwisów internetowych. Działa jako wtyczka do Firefoxa, lub samodzielny program. Obsługa Pencil jest intuicyjna – działa metodą „drag & drop”. Jeśli dodam do tego, że aplikacja jest całkowicie bezpłatna to można tylko powiedzieć jedno: wypas. :-)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x