Reklama

Skuteczne pozyskiwanie klientów dzięki wyszukiwarce Google

Jeżeli szukasz agencji, która kompleksowo wypromuje Twoją firmę w internecie używając wyszukiwarki Google, zadzwoń pod numer 0 801 003 083 lub wyślij zapytanie na adres info@eura7.com. Pomożemy.

Dlaczego reklama w Google jest skuteczna?

Doskonale wiesz, że jeżeli szukasz jakichś usług zaczynasz od przeszukiwania Internetu używając do tego wyszukiwarki Google. Podobnie działa miliony ludzi w Polsce i setki milionów na świecie. Zacznij więc komunikację z Klientem od wyszukiwarki Google.

Dokładne kierowanie (targetowanie) linków sponsorowanych

Korzystając z linków sponsorowanych Google możesz dotrzeć do konkretnie określonej grupy potencjalnych klientów. Selekcjonowanie zaczynamy od ustalenia języka odbiorców, miejsca wyświetlania reklam i czasu ich wyświetlania. Tym samym nasza reklama może być wyświetlana tylko dla użytkowników z języku polskim, tylko w Krakowie lub w odległości 40km od centrum Krakowa, tylko w godzinach 8-16 w dni pracujące.

Jak wyglądają reklamy?

Reklamy są bardzo podobne do  tradycyjnych wyników wyszukiwania. Możesz to zobaczyć poniżej – linki sponsorowane zakreśliłem czerwonymi ramkami.

labber.pl

Ile to kosztuje?

Za wyświetlanie linków sponsorowanych nie płacisz nic! Płacisz tylko wówczas, gdy ktoś kliknie w link, czyli gdy ktoś wejdzie na Twoją stronę www. Wartości kliknięcia zależą od popularności i konkurencji dla poszczególnych słów kluczowych i rozpoczynają się od kilkudziesięciu groszy a kończą niekiedy na kilkunastu złotych.

Dzięki możliwości ustalania maksymalnego dziennego budżetu (np. 100 zł) reklamy wyświetlane są tylko do momentu jego wyczerpania. W 100% kontrolujemy wydatki na reklamę i bardzo szybko dostosowujemy je do potrzeb kampanii.

Jak badać skuteczność reklamy w Google?

Nasza agencja oprócz prowadzenia kampanii w Google  zajmuje się także optymalizacją kosztów i skuteczności reklam. Dzięki takim narzędziom jak śledzenie konwersji możemy określić na przykład ile nas kosztowało uzyskanie zapytania ofertowego przez formularz kontaktowy na stronie.

Dodatkowo do strony podpinamy statystyki Google Analytics, które pokazują całkowity ruch na stronie. Poprzez specjalną filtrację możemy zobaczyć ruch pchodzący tylko z reklam Google.

Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów za pomocą wyszukiwarki Google, prześlij nam na adres info@eura7.com następujące informacje:
– podaj adres Twojej strony www
– opisz czym się zajmujesz, co sprzedajesz
– opisz na jakich rynkach działasz (lokalnie, globalnie)
– kim są Twoi klienci (młodzież, emeryci, biznesmeni)

Nasz specjalista obsługujący konta Google Adwords zapozna się z tym i przygotuje rozwiązanie optymalne do Twoich potrzeb.

Na koniec dodam, że samo uruchomienie reklamy to kwestia kilkunastu minut :)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL