Reklama

Ukazał się Raport Strategiczny IAB Polska – Internet 2008

IAB Polska opublikowało raport podsumowujący 2008 r. w Internecie. Dla branży interaktywnej to lektura obowiązkowa, a jest co czytać. Oglądać również.

labber.pl

Raport Strategiczny IAB Polska – Internet 2008 powstał we współpracy polskiego oddziału Interactive Advertising Bureau z PricewaterwaterhousCoopers oraz magazynem „Media&Marketing”. Corocznie publikowany dokument zawiera szereg istotnych danych dotyczących polskiego rynku internetowego. Na pewno więc warto się z nim zapoznać. Przy okazji można sobie również pooglądać mnóstwo reklam najróżniejszych firm z branży internetowej. Szkoda, że sporo z nich korzysta z tych samych stock’ów. ;-)

Raport można pobrać tutaj.

Agencja Reklamy Eura7 jest członkiem IAB Polska.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x