Nowinki techniczne

Uwaga! Odwołano prima aprilis!

Dziś rano jedna z czołowych europejskich rozgłośni radiowych podała informację, że wspólną decyzją państw członkowskich UE na ostatnim szczycie w Brukseli postanowiono uznać Prima Aprilis za „Dzień wolny od żartów i fikcji”.

Decyzja europejskich włodarzy wynika ze strat, jakie mogą być spowodowane masowym rozprzestrzenianiem się fikcyjnych informacji w mediach. W dobie kryzysu podobne sytuacje mogą negatywnie rzutować na i tak już dosyć krytyczną sytuację gospodarczą.
Każdy komu zostanie udowodnione celowe oszustwo dokonane na terenie państwa członkowskiego UE w dniu 1 kwietnia danego roku zostanie poddany obowiązkowej karze grzywny w minimalnej kwocie 800 euro.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x