Abanana, Ciekawostki branżowe, Kampanie reklamowe, Reklama

Verbena i Bonito.pl rozdadzą 10 000 cukierków!

Polska jesień – przez jednych uważana jest za najpiękniejszą porę roku i najlepszy czas na wędrówki, przez drugich za okres, w którym każdą wolną chwilę można poświęcić na czytanie ulubionych książek i nowości rynkowych.

Dla jednych i drugich producent cukierków ziołowych Verbena wraz z księgarnią internetową Bonito.pl, czyli jednym z największych sprzedawców książek w Polsce, przygotował specjalną promocję, podczas której rozdanych zostanie 10 000 cukierków! Do każdego zamówienia, odbieranego w punktach Bonito.pl w całej Polsce w dniach 7-8 listopada, marka Verbena przygotowała paczkę cukierków – Czarny Bez.

Obie marki chcą podkreślić tym samym, że zwłaszcza w okresie jesiennym czytanie jest dobre dla ducha, a ziołowe cukierki Verbena są dobre dla ciała. Dlaczego? Z dwóch powodów: sok z kwiatów czarnego bzu doskonale wzmacnia odporność tak niezbędną w czasie jesiennej szarugi i zimowych już przymrozków, a dodatkowo – wzbogacony witaminą C – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Poza tym… któż nie chciałby osłodzić sobie chwil spędzonych przy lekturze w chłodne, często deszczowe dni?

Artystyczne dusze, czułe na piękno, docenią również dodawaną w zestawie specjalnie zaprojektowaną zakładkę do książek, przygotowaną przez Verbenę. Dzięki temu od dziś czytanie ulubionych lektur będzie się kojarzyło wyłącznie z czymś kojącym i słodkim, po prostu z Verbeną!

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy odwiedzić stronę Bonito.pl i zakupić książkę. Czy będzie to thriller Początek autorstwa Dana Browna, Labirynt duchów Carlosa Ruiza Zafona, a może powieść obyczajowa Nicholas Sparksa We dwoje i jakich emocji dostarczy, zależy tylko od czytelnika. Lista bestsellerów jest długa, a na niej nie tylko literackie perły i perełki. Podróżnicy, historycy, amatorzy biografii…, wszyscy znajdą coś dla siebie na jesienne wieczory.

Zaczytaj się z Verbeną i pozwól nam osłodzić każdą historię!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL