Facebook, Media społecznościowe, Najnowsze, Popularne, Social media

Wreszcie! Poprzez Messenger wyślesz zdjęcia w jakości 4K

Z komunikatora Facebooka, czyli Messengera korzysta obecnie na świecie ponad 1,3 mld ludzi, którzy przesyłają miesięcznie około 17 mld zdjęć. Niestety, duże fotografie o wysokiej rozdzielczości traciły na jakości obrazu. Czujny serwis zapowiada zmianę, która spowoduje, że w wersji komunikatora na systemy operacyjne Android oraz iOS właściwie zostaną obsłużone formaty o rozdzielczości 4K.

Wreszcie zostaną spełnione oczekiwania klientów, ale także producentów telefonów. Na początek z nowego rozwiązania skorzystają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Australii, Japonii, Hongkongu, Singapuru, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej.

W nowej wersji mobilnej Messengera należy się zatem spodziewać technologicznego wsparcia dla zdjęć wykonanych w rozdzielczości do 4096 x 4096 pikseli. Dzięki temu na fotografiach będzie można zobaczyć wyraźnie o wiele więcej szczegółów niż w wypadku zdjęć obsługiwanych dotychczas przez komunikator. Wprowadzane udoskonalenie ilustruje poniższy przykład:

Kiedy będzie dostępne w Polsce? W przyszłości, która niestety nie została sprecyzowana.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL