Case Studies, Omówienia projektów

Case study: Agencja Eura7 autorem nowego serwisu KOELNER S.A.

Eura7 zrealizowała nowy serwis internetowy dla KOELNER S.A. Serwis dzieli się na dwie części: korporacyjną i produktową.

CEL: KOELNER S.A. to firma oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu technik zamocowań, wykorzystywane między innymi w budownictwie, motoryzacji i przemyśle. Serwis www.koelner.pl dedykowany jest zarówno jej partnerom biznesowym i pracownikom, jak i podmiotom zainteresowanym produktami firmy.

Rozwiązanie: Dzięki wyodrębnieniu w serwisie dwóch stref, korporacyjnej i produktowej serwis jest czytelny i pozwala łatwo znaleźć potrzebne informacje.

labber.pl

Oferta firmy KOELNER obejmuje ponad 15 tysięcy produktów oferowanych pod markami własnymi (KOELNER, RAWLPLUG, ŁF, GLOBUS, MODECO, MODECO EXPERT). W części produktowej serwisu www.koelner.pl zostały zaprezentowane i szczegółowo opisane zamocowania oferowane pod markami Koelner i Rawlplug (m.in. charakterystyka produktu, możliwe zastosowania, wskazówki montażowe). Znalezienie konkretnego rozwiązania ułatwia wyszukiwarka produktów. Serwis umożliwia także złożenie zapytania ofertowego drogą elektroniczną oraz zapoznanie się z aktualnymi nowościami, konkursami i promocjami.

labber.pl

W części korporacyjnej znajdują się informacje przydatne dla inwestorów, dostawców, partnerów oraz obecnych i potencjalnych pracowników firmy KOELNER. Ponadto, chętni do otrzymywania aktualnych informacji o firmie i jej ofercie, mogą poprzez stronę internetową zapisać się do subskrypcji newslettera.

Kolorystyka serwisu www.koelner.pl nawiązuje do kolorów logotypu KOELNER. Dominująca biel została przełamana czerwienią. Dzięki dużej ilości światłą strona jest przejrzysta i przyjazna dla użytkownika.

Zakres prac agencji:
– zaprojektowanie szaty graficznej,
– programowanie serwisu www.

O Kliencie:
Firma KOELNER, właściciel marki MODECO, to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie. Firma jest również czołowym graczem na krajowym rynku narzędzi i elektronarzędzi.

Za obsługę Klienta po stronie agencji odpowiadają Natalia Głąbik i Łukasz Wołek.

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL