Case Studies, Omówienia projektów

Case study: B4B – nowa realizacja dla Grupy Kapitałowej TriGranit

Mamy przyjemność zaprezentować Wam naszą najnowszą realizację: Bonarka4Business. Serwis jest kolejnym projektem, jaki zrealizowaliśmy dla Grupy Kapitałowej TriGranit.

labber.pl

CEL: Bonarka 4 Business to jedna z najnowocześniejszych inwestycji budowlanych powstających w Krakowie – chcieliśmy, aby znalazło to odzwierciedlenie w jej serwisie internetowym.

Rozwiązanie: Serwis internetowy, który pozwala każdemu naocznie przekonać się o tym, jak w przyszłości będą wyglądały ekskluzywne biurowce B4B.

Serwis internetowy www.bonarka4business.pl ma na celu kompleksową prezentację powstającej inwestycji. By osiągnąć zamierzony efekt zastosowano zaawansowany system panoramicznych wizualizacji projektu w technologii flash. Panoramiczne wizualizacje mają w realistyczny sposób prezentować ekskluzywne biurowce Bonarka 4 Business, i w efekcie wywołać u odbiorcy wrażenie rzeczywistego obcowania z nowoczesną architekturą najnowszego projektu Grupy Kapitałowej TriGranit.

Zakres prac agencji:
– opracowanie koncepcji serwisu
– zaprojektowanie szaty graficznej
– programowanie serwisu www

Z chęcią poznamy Wasze opinie dotyczące tej realizacji. Jakie są według Was zalety promowania inwestycji budowlanych w taki właśnie sposób?

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

O Kliencie:
Grupa kapitałowa TriGranit jest jednym z czołowych deweloperów w Europie Środkowo­Wschodniej, działa na rynku nieruchomości od 1997 roku i prowadzi inwestycje w 10 krajach Europy.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL