Case Studies

Case Study: Damy do Rabatu

Zachęcamy naszych Klientów do łączenia działań w serwisie Facebook z eventami offline. Szczególnie tych, którym zależy na tym, aby działania przełożyły się na sprzedaż.

CEL: Zachęcenie Fanów do odwiedzenia Bonarki.

Rozwiązanie: Popularne święta i wszelkie wydarzenia okolicznościowe stanowią doskonałą okazję do tego, by zorganizować ciekawą akcję promocyjną dla klientów centrów handlowych. Dlatego w czasie trwania Mistrzostw Europy 2012 zaprosiliśmy Klientki Bonarka City Center do włączenia się w akcję „Damy do Rabatu”.

Podczas akcji zachęcano wszystkie klientki, które chciały odpocząć od gorączki Mistrzostw Europy do wizyty w Bonarka City Center, gdzie mogły one pobrać specjalne kupony z Rabatomatu uprawniające do specjalnych zniżek, które obowiązywały w godzinach rozgrywania meczów (od 18:00 do 21:00). Klientki mogły także za pomocą facebookowej aplikacji wziąć udział w konkursie na profilu krakowskiego centrum handlowego na Facebooku. Nagrodami były zakupy ze stylistą, bony w H&M oraz kawa w Point Frappe.

labber.pl

Pobierając kupon Fanki wybierały dzień, w którym rozgrywany był mecz, niekoniecznie cieszący się ich zainteresowaniem. Po wpisaniu kuponu do Rabatomatu zaraz po godz. 18: 00 lub 19: 30, miały one szansę wygrać zakupy ze stylistą oraz kupon do H&M lub bilety do kina i kawę.

Zakres prac agencji:
– tworzenie dedykowanych aplikacji,
– prowadzenie stałej komunikacji na profilu,
– moderacja postów.

O Kliencie:
Bonarka City Center jest największym centrum handlowym w Krakowie i jednym z największych w Polsce.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x