Case Studies

Case study: Nowy serwis internetowy dla FFiL Śnieżka SA

Dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, korzystając z technologii Responsive Web Design, wykonaliśmy nowy serwis internetowy.labber.pl

labber.pl

CEL: Stworzenie maksymalnie przyjaznego użytkownikowi serwisu internetowego, który prezentowałby możliwości zastosowania produktów marki.

Rozwiązanie
: Strona została wyposażona w aplikacje, przydatne osobom decydującym się na zmianę wnętrza, takie jak: „Kreator wnętrz”,który pozwala sprawdzić, jak w danym pomieszczeniu prezentują się różne kolory, czy „Kalkulatora zużycia farby”, obliczający ile opakowań farby powinniśmy zakupić do pomalowania danej powierzchni. Serwis umożliwia także odbycie wirtualnego spaceru po wnętrzach pomalowanych farbami Śnieżki. Z kolei, aby ułatwić pracę osobom zawodowo związanym z projektowaniem wnętrz, na stronie wydzielona została strefa architekta, gdzie zamieszczone zostały materiały kolorystyczne Śnieżki dla najbardziej popularnych pakietów do wizualizacji oraz projektowania CAD.

Zakres prac agencji:
– zaprojektowanie, programowanie i wykonanie serwisu www,
– wykonanie trzech aplikacji: kreatora wnętrz, kalkulatora zużycia produktu farb Śnieżka oraz wzornika kolorów.

O Kliencie:
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x