Case Studies, Omówienia projektów

Case study: prezentacja multimedialna dla Klimt House, czyli ekskluzywnie w nowych mediach

Echo Investment SA powierzyło nam realizację kolejnego projektu w ramach promocji apartamentowca Klimt House w nowych mediach.

CEL: Zrealizowanie multimedialnej prezentacji inwestycji.

Rozwiązanie: Prezentacja nawiązuje do strony www.klimthouse.pl z tą różnicą, że została wykonana w 100% w technologii Flash. Na uwagę zasługuje ekskluzywne wydanie płyty (projekt graficzny wykonała firma reklamowa KUC), które prezentujemy na poniższym zdjęciu.

labber.pl

Zakres prac agencji:
– zaprojektowanie szaty graficznej,
– programowanie prezentacji.

O Kliencie:
Deweloper Echo Investment S.A. to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL