Case Studies

Case study: serwis internetowy dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Eura7 na zlecenie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zrealizowała serwis internetowy www.dotacjenasukces.pl.

CEL: Kompleksowe zaprezentowanie na łamach serwisu projektów zrealizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programów Operacyjnych.

Rozwiązanie: Nowoczesny serwis internetowy dotacjenasukces.pl, umożliwia użytkownikowi zapoznanie się z informacjami na temat realizowanych przez NCBiR projektów, poświęconymi im filmami wideo i przejrzenie rozbudowanej galerii zdjęć. Na stronie można także odbyć wirtualny spacer po obiektach, które powstały dzięki wsparciu otrzymanemu ze środków Unii Europejskiej.

Eura7, oprócz stworzenia serwisu internetowego, odpowiada za wykonanie kompletu materiałów multimedialnych – obejmujących filmy wideo i zdjęcia panoramiczne, które posłużyły do zrealizowania wirtualnego spaceru – oraz ich postprodukcję.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zakres prac agencji:
– zaprojektowanie szaty graficznej,
– programowanie serwisu www,
– realizacja wersji mobilnej,
– wdrożenie systemu CMSmanager,
– scenariusze i copywriting.

O Kliencie:
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Powołane zostało latem 2007 roku jako jednostka realizująca zadania z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. W momencie powstania było pierwszą jednostką tego typu, stworzoną jako platforma skutecznego dialogu między środowiskiem nauki i biznesu.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x