Omówienia projektów

Eura7 broni emerytur ;)

Serwis www.obronemeryture.pl umożliwia zbieranie podpisów pod listem do Premiera Donalda Tuska. Jest głównym narzędziem kampanii, której celem jest wyrażenie sprzeciwu wobec rządowych planów ograniczenia środków przekazywanych na indywidualne rachunki emerytalne Polaków w OFE i zasilenia nim budżetu ZUS.

labber.pl

labber.pl

Inicjatywa wzbudziła wiele pozytywnych, ale także negatywnych reakcji. Naszym zadaniem było zrealizowanie projektu, co zrobiliśmy w czasie ekspresowym. Realizacja tego projektu nie jest równoznaczna z jego popieraniem przez nasz zespół. Każdy pracownik ma własne, prywatne zdanie na temat polityki i nie chcemy tego zmieniać. – mówi Łukasz Wołek, Managing Director agencji.

Petycję do premiera na www.obronemeryture.pl podpisało już ponad 80 tysięcy Polaków. Akcja zainicjowana i finansowana jest przez Izbę Gospodarczą Towarzystw Emerytalnych oraz Business Centre Club.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL