Omówienia projektów

Eura7 dla stomatologów

Do portfolio realizacji Agencji Interaktywnej Eura7 dołączył serwis internetowy www.marku.com.pl,  wykonany dla firmy Marku z Częstochowy.

Marku s.j. jest  dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zaopatrzenia medycznego, które w swojej ofercie ma specjalistyczne produkty dla stomatologów. To przede wszystkim do nich adresowany jest nowy serwis.

Do zadań agencji Eura7 należało kompleksowe opracowanie serwisu – począwszy od koncepcji kreatywnej, poprzez projekt graficzny, po wdrożenie serwisu i zoptymalizowanie go pod kątem wyszukiwarek internetowych. Serwis został oparty o autorski system zarządzania treścią CMSmanager, który umożliwia szybkie i proste dodawanie tekstów i zdjęć na poszczególne podstrony. Dodatkowo wdrożony został system e-mailingowy CMSnewsletter.

labber.pl

Pod względem graficznym serwis nawiązuje do kolorów logotypu Marku, jak również podkreśla dynamiczny i nowoczesny charakter firmy i profesjonalizm oferowanych przez nią rozwiązań. Zgodnie z życzeniem Klienta  szczególny nacisk położyliśmy na atrakcyjne wyeksponowanie produktów firmy.  Serwis został wykonany w polskiej wersji językowej i częściowo w wersji  angielskiej.

Ze strony agencji Eura7 Klienta obsługuje Joanna Widacka.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x