Facebook, labber.pl - ogólne

Eura7 rozpoczęła współpracę z firmą Sanitec KOŁO

Od czerwca bieżącego roku agencja interaktywna Eura7 współpracuje z firmą Sanitec KOŁO, producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek.

Agencja odpowiada za komunikację marki KOŁO w serwisie społecznościowym Facebook, a jej nadrzędnym celem jest dbanie o wizerunek i zaktywizowanie fanów profilu „KOŁO zawsze w dobrym stylu”.

labber.pl

Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy pracownicy Eura7 poznali firmę „od kuchni”, zwiedzając m.in. fabryki produkujące ceramikę i wyroby akrylowe.

Jednym z pierwszych zrealizowanych przez Eura7 działań na profilu marki w serwisie Facebook było utworzenie autorskiej aplikacji konkursowej promującej serię mebli łazienkowych Domino Premium. Zabawa miała na celu przybliżenie Fanom zalet nowej kolekcji, a uczestnicy stanęli przed zadaniem wymyślenia hasła, które najlepiej oddałoby jej charakter. Eura7 starała się przełożyć modułowość kolekcji Domino Premium na mechanizm aplikacji – należało tak przestawiać i łączyć litery, aby ze zdań opisujących kolekcję ułożyć autorskie hasło. To dopiero początek działań dla Sanitec KOŁO. Już niebawem na profilu pojawi się kolejny konkurs, tym razem związany z wprowadzeniem nowej marki KERAMAG DESIGN, którą Eura7 będzie miała przyjemność przedstawić fanom ekskluzywnych łazienek.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x