labber.pl - ogólne

Eura7 zaprasza na konferencję Smart PM 2013

23 – 24 marca 2013 r. już po raz trzeci, odbędzie się konferencja Smart PM organizowana przez Koło Zarządzania Projektami Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Konferencja Smart PM to cykl warsztatów z zakresu zarządzania projektami, którego partnerem merytorycznym jest agencja interaktywna Eura7

W programie tegorocznej edycji znalazło się zarządzanie projektami w dziedzinach, takich jak marketing, zarządzanie w IT, finanse oraz szkolenie z umiejętności miękkich. Osoby biorące udział w konferencji dowiedzą się m.in. jak efektywnie zarządzać projektami IT, pobudzić kreatywność w pracy zespołowej czy zarządzać komunikacją w projektach międzynarodowych.

W trakcie dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorodnych form warsztatowych, takich jak: gry strategiczne czy symulacje. Dodatkowo uczestnicy będą mogli otrzymać dyplom potwierdzający uzyskanie nowych umiejętności.

Smart PM to również okazja do wymiany kontaktów i nawiązywania znajomości ze specjalistami z branży zarządzania projektami. Po pierwszym dniu konferencji odbędzie się impreza integracyjna w krakowskim tramwaju, znana jako Krakowskie Tram Party.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji: www.smart-pm.pl

Eura7 zaprasza na konferencję!

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x