Omówienia projektów

Gdzie mieszka Piotr Kupicha?

Wokalista popularnego zespołu muzycznego „Feel” – Piotr Kupicha zamieszkał wraz z rodziną na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Z tej okazji artysta uruchomił specjalnego bloga w serwisie internetowym inwestycji. Jest to zarazem jedna z niestandardowych form promocji Dębowych Tarasów w Internecie, której centralny punkt stanowi witryna www.debowetarasy.pl.

labber.pl

Dębowe Tarasy to najnowsza inwestycja Trigranit Development Sp z o.o.. Deweloper znany jest z kreatywnego podejścia do promocji swoich projektów, wykorzystującego najnowsze dostępne technologie i narzędzia komunikacji. Serwis internetowy www.debowetarasy.pl i uruchomienie w nim bloga to nowatorskie połączenie działań określanych mianem „celebrity marketingu” z budowaniem społeczności wokół marki.

Jak wykazało czerwcowe badanie „Digital Influence Index, przeprowadzone przez Fleishmann-Hillard i Harris Interactive, około 80% konsumentów zanim skorzysta z konkretnej oferty, szuka w Internecie informacji na jej temat. Opinie internautów odgrywają w tym względzie zasadniczą rolę. Przytoczone dane znajdują potwierdzenie analizując aktywność i dynamiczny rozwój społeczności skupionej wokół serwisu www.debowetarasy.pl i bezpośrednio z nim powiązanego bloga Piotra Kupichy.

Atrakcyjna i przyciągająca uwagę prezentacja inwestycji w serwisie połączona z treściami we wpisach i komentarzach na blogu pokazuje jak efektywna komunikacja może budować wizerunek nieruchomości „z twarzą”. Szczególnie wyróżnia to Dębowe Tarasy na tle konkurencji, przyzwyczajonej do stosowania standardowych i niekoniecznie efektywnych form promocji.

Mieliśmy przyjemność stworzyć serwis www.debowetarasy.pl i uruchomić bloga, którego redagowaniem zajął się Piotr Kupicha, którego przy tej okazji serdecznie pozdrawiamy.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x