labber.pl - ogólne

Labber w nowej odsłonie

Witamy na nowym, odświeżonym blogu firmowym agencji interaktywnej Eura7. Nowy wygląd Labbera to kolejna ze zmian, o których wspominaliśmy tutaj początkiem roku. Zależy nam, by w tym miejscu znajdowały się treści ciekawe merytorycznie. Jednakże, nie ma co ukrywać, że przyjemniej korzysta się z bloga, który również wygląda estetycznie i nowocześnie.

Mamy nadzieję, że nowa grafika spodoba się tym, którzy tutaj zaglądają i zachęci do zaglądania jeszcze częściej. Całość nawiązuje do odświeżonej jakiś czas temu identyfikacji wizualnej agencji. Przewodnikiem po laboratorium interaktywych doświadczeń została szara eminencja firmy – ciastek Euzebiusz.

Zapraszamy do czytania Labbera i komentowania!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x