Omówienia projektów

Lumino architektura wnętrz – case study

Biuro projektowania wnętrz Lumino zamówiło u nas realizację witryny internetowej prezentującej portfolio firmy. Otrzymaliśmy bardzo szczegółowe wytyczne dotyczące grafiki, z którymi nie do końca się zgadzaliśmy. Dlatego przygotowaliśmy alternatywne projekty, które prezentowały się tak:

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Projekty spodobały się Klientowi, jednak nie przekonały Go na tyle, żeby zrealizować naszą wizję. Powróciliśmy zatem do punktu wyjścia i rozpoczęliśmy pracę od początku, bazująć ściśle na wytycznych Klienta. W efekcie otrzymaliśmy takie oto projekty:

labber.pl

labber.pl

Projekt, który uzyskaliśmy w efekcie końcowym jest dokładnie taki, jaki nasz Klient sobie wyobrażał przed rozpoczęciem współpracy. Strona dostępna jest pod adresem: www.lumino.info. Realizacja Lumino jest przykładem tego, że nasza agencja w dalszym ciągu jest otwarta na współpracę także z niewielkimi firmami.

Serwis wyposażony jest w system CMSmanager. Umożliwia łatwą i szybką aktualizację treści witryny. Dla ułatwienia obsługi zdjęcia wysyłane na serwer są automatycznie skalowane do odpowiednich rozmiarów.

Jeśli masz ochotę wykręcić niezły numer to zadzwoń: 012 292 33 33.

Pozdrowienia od zespołu Eura7!

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL