Omówienia projektów

Mapy interaktywne dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Agencja interaktywna Eura7 zrealizowała kolejny projekt w ramach długofalowej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Pod adresem http://mapyfunduszy.umwm.pl/ korzystać można z interaktywnych map, dotyczących środków przyznanych województwu małopolskiemu z funduszy Unii Europejskiej.

Mapy pozwalają na wizualizację projektów, które zostały wybrane do realizacji z funduszy pomocowych UE. Zastosowane przez Eura7 rozwiązania interaktywne dają możliwość selekcjonowania projektów z uwzględnieniem różnych kryteriów i przeglądanie ich, m.in. według branży, miejscowości, powiatu, terminu realizacji czy wysokości środków na realizację. Projekt w całości został wykonany we Flashu, w kolorystyce nawiązującej do barw unijnych i identyfikacji wizualnej Małopolski. Mapy są kolejną realizacją agencji Eura7 dla UMWM – w przeszłości Eura7 była m.in. wykonawcą szaty graficznej serwisu internetowego Urzędu Marszałkowskiego.

Projekt zrealizował zespół agencji Eura 7 w składzie: Piotr Śmietana (Project Manager), Adam Pocentek (Flash Developer) i Mateusz Cyburt (Senior PHP Developer).

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x