Facebook, labber.pl - ogólne

Nasz Klient nagrodzony Diamentem Forbesa!

Z przyjemnością gratulujemy naszemu Klientowi – firmie I.D.C. Polonia – zdobycia tegorocznego Diamentu Forbesa! Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość.

labber.pl

Firma I.D.C. Polonia jest producentem wafelków Góralki, które zdobyły serca polskich konsumentów nie tylko smakiem, ale również przemyślaną i pomysłową komunikacją marketingową. Wafelki zajmują miejsce na podium w kategorii wafli impulsowych, a ich facebookowy profil jest na trzecim miejscu w kategorii żywność z wynikiem pół miliona Fanów.

Warto wspomnieć, że produkt ma za sobą zmianę nazwy. Góralki (wcześniej znane jako Horalky) przeszły rebranding, który często przytaczany jest jako wzorcowa akcja przeprowadzona w mediach społecznościowych. W efekcie działań Eura7 znacząco wzrosła zarówno popularność, jak i sprzedaż wafelków w Polsce.

Niedawno firma I.D.C. Polonia „zaliczyła” kolejny sukces wypuszczając na rynek nowy, nugatowy, smak wafelków. Post na Facebooku, zapowiadający tę nowość, był najbardziej angażującym facebookowym postem w grudniu 2012 roku, według analiz Socialbakers.com!

Zastanawiacie się skąd ten sukces? Odpowiedź znajdziecie w smaku wafelków Góralki!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL