Omówienia projektów

Nowa odsłona serwisu QnowHow.pl

Głodny wiedzy technicznej? Na co czekasz? Odwiedź serwis qnowhow.pl i czerp garściami profesjonalne informacje z zakresu jakości, innowacyjności i produktywności… Tak w jednym zdaniu można zobrazować zawartość merytoryczną uruchomionego w tym tygodniu nowego serwisu internetowego, którego producentem jest firma EURA7.

Ten specyficzny portal społecznościowy jest skierowany zarówno do specjalistów z danych dziedzin, którzy swoją wiedzą mogą dzielić się z innymi, jak i do menedżerów, którzy poszukują takiej wiedzy. Każdy użytkownik po zalogowaniu może zostać redaktorem i sprzedawać swoje knowhow innym.

Portal zarządzany jest przez administratora i moderatorów. Dzięki rozbudowie systemu CMSmanager użytkownik serwisu jako redaktor może publikować swoje artykuły, łącznie z uploadem plików video, ustalać ich wartość, prowadzić korespondencję z moderatorami. Inna zalogowana osoba może kupować artykuły, czytać za darmo artykuły sponsorowane i oceniać treść ich merytoryczną.

Serwis qnowhow.pl jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów internetowych, zaprojektowanych przez firmę EURA7. Zawiera moduły takie jak rejestracja użytkowników, system płatności elektronicznych AllPay, rankingi, system zarządzania stronami, system ocen, automatycznie generowane umowy partnerskiej, czy rozbudowany system publikacji. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat serwisu, zarejestruj się i zostań jego użytkownikiem.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x