Omówienia projektów

Nowy serwis internetowy dla inwestycji Klimt House

Serwis internetowy www.klimthouse.pl to kolejny projekt powstały w ramach współpracy agencji Eura7 z Echo Investment – jednym z największych polskich deweloperów. Dedykowany jest on prestiżowej inwestycji apartamentowej na Mokotowie.

Apartamentowiec Klimt House, realizowany przez Echo Investment przy ul. Kazimierzowskiej w Warszawie, charakterem wnętrz nawiązuje do twórczości Gustawa Klimta, słynnego artysty związanego z wiedeńską secesją.

labber.pl

Klimt House na tle innych inwestycji mieszkaniowych wyróżnia się doskonałą lokalizacją i niebanalną architekturą. Budynek zlokalizowany na Starym Mokotowie, jednocześnie zapewnia bliskość tętniącego życiem miasta i kameralny charakter dawnej Warszawy.

Do zadań agencji Eura7 należała kompleksowa realizacja serwisu. Klient postawił przed nami zadanie wyeksponowania oferty mieszkaniowej i podkreślenia jej wyjątkowego i prestiżowego charakteru. Zrealizowany serwis zapewnia użytkownikom możliwość zapoznania się z ofertą na różnych poziomach szczegółowości – zarówno całości budynku, jak i poszczególnych jego pięter, a nawet konkretnego mieszkania.

labber.pl

Serwis Klimt House zawiera również nawigowalne rzuty mieszkań wraz z informacjami o ich położeniu, dostępności i powierzchni. Serwis został wykonany w całości we Flashu.

labber.pl

Za obsługę Klienta po stronie Eura7 odpowiada Łukasz Wołek.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x