Case Studies

Prezentacja Multimedialna dla Europejskiego Centrum Numizmatyki Polskiej w Krakowie

Dla Europejskiego Centrum Numizmatyki Polskiej w Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego w Krakowie stworzyliśmy nowoczesną, interaktywną prezentację multimedialną, ukazującą historię mennictwa.

labber.pl

CEL: Przedstawienie w atrakcyjnej dla odbiorcy formie historii numizmatów, znajdujących się w Europejskim Centrum Numizmatyki Polskiej w Krakowie.

Rozwiązanie: Stworzenie interaktywnej prezentacja multimedialnej, na potrzeby której wykonaliśmy ponad 2000 fotografii najcenniejszych monet, medali i banknotów z kolekcji Gabinetu Numizmatycznego oraz obrobiliśmy je graficznie.

Zakres prac agencji:
– graficzne opracowanie, w tym wykonanie i obróbka zdjęć,
– zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie prezentacji multimedialnej,
– opracowanie angielskiej wersji językowej prezentacji,
– przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi prezentacji.

O Kliencie:
Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym z polskich muzeów noszących nazwę „Narodowe”. Utworzone w 1879 roku, początkowo jako muzeum polskiej sztuki współczesnej, jest dziś największą instytucją muzealną w Polsce – pod względem liczby budynków (17), oddziałów (11) oraz oddanych pod opiekę obiektów (800 tysięcy). Aktywna działalność naukowa prowadzona przez Muzeum zaowocowała przyznaniem w 2010 r. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego statusu jednostki naukowej, jako jedynemu muzeum w Polsce.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x