Omówienia projektów

Reality show Bonarka City Center

Na lekcjach geografii nikt nie wspominał mi o takim tworze jak miasto w mieście. No cóż, człowiek uczy się przez całe życie… Okazuje się, że coś takiego już wkrótce powstanie i wszyscy będziemy mogli tam pójść, dotknąć ścian, pooglądać. Jesteśmy świadkami tego, jak zmienia się mapa Krakowa. I to nie są żarty.

Bonarka City Center

Wszystko zaczęło się 28 lutego w samo południe. Wtedy to wraz z uroczyście wmurowanym kamieniem węgielnym Bonarka City Center ruszyła także jej witryna internetowa. Dzięki niej każdy z nas należycie zaznajomi się z tą inicjatywą i kiedy wreszcie otworzą obiekt, będziemy wzorowo przygotowani.

I co widzimy tuż po otwarciu strony? Video z jedną z najbardziej znanych ulic w Krakowie – Floriańską. Jednak film nie trwa zbyt długo. Dlaczego? Jego miejsce, zajmują wizualizacje Bonarka City Center. Od tej pory to one towarzyszą nam podczas przeglądania strony.

Projektując tę witrynę, zadbaliśmy o jej maksymalną funkcjonalność i przejrzystość. Zależało nam również, aby graficzne rozwiązania nie przyćmiewały tego, co najważniejsze – pięknych wizualizacji obiektu. To właśnie te zdjęcia mają zwracać naszą uwagę, to je mamy oglądać i podziwiać. Dlatego szatę graficzną utrzymaliśmy w jasnych, stonowanych brązach i złocie, gdyż na takim tle najlepiej prezentują się rysunkowe wizje Bonarki. Korzystanie z witryny ułatwia czytelny podział treści. Stronę podzieliśmy na sześć działów tematycznych, tak by każdy bez problemu znalazł interesujące go informacje.

Jednak na najciekawszy element witryny jeszcze trochę poczekamy. Warto jednak zdradzić, co nim będzie. To wbudowana w stronę kamera on-line. Co oznacza, że przez chwilę poczujemy się jak w słynnym domu Wielkiego Brata i będziemy mogli obejrzeć na żywo jak postępują pracę na placu budowy. A nauczeni telewizyjnymi wersjami reality show, możemy być pewni – nudno nie będzie.

Zapraszamy na stronę: www.BonarkaCityCenter.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x