labber.pl - ogólne

Rusza kampania SM – walcz o siebie!

Trwają przygotowania do mającej ruszyć we wrześniu, nowej kampanii społecznej: SM – walcz o siebie! Jej celem będzie pokazanie, że osoby ze stwardnieniem rozsianym to wrażliwi, interesujący ludzie, posiadający niebanalne pasje i aktywnie korzystający z życia.

labber.pl

Kampania ma pokazać, że osób dotkniętych SM nie określa ich choroba, ale osobowość oraz wewnętrzna siła, którą chcą dzielić się z innymi. Grupa docelowa kampanii to osoby, którym SM jest dobrze znane oraz ich rodziny, przyjaciele, znajomi.

Organizatorką kampanii jest Malina Wieczorek – malarka, dyrektorka agencji marketingu społecznego Telescope, szczęśliwa mama, 11 lat po diagnozie.

Dziś o godz. 19.00 w FAKTACH TVN zostanie wyemitowany materiał o stwardnieniu rozsianym i kampanii SM – walcz o siebie! Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z planu filmowego:

labber.pl

labber.pl

Zachęcamy Was do oglądania dzisiejszych FAKTÓW i poznania historii niezwykle silnych ludzi, którzy mają odwagę walczyć o siebie.

Za media społecznościowe oraz przygotowanie strony internetowej kampanii odpowiada agencja Eura7.

Mocno kibicujemy kampanii i zapraszamy Was do polubienia jej profilu w serwisie Facebook!

Katarzyna Zemlik
Marketing & PR Manager
Agencja interaktywna Eura7
tel: 728 838 144
katarzyna.zemlik@eura7.pl
www.eura7.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL