Omówienia projektów

Serwis Galerii Echo – kolejna realizacja Eura7 dla Echo Investment

Galeria Echo w Kielcach, zrealizowana przez spółkę Echo Investment, ma nowy serwis internetowy. Za całość tej realizacji odpowiada Eura7.

Pod adresem http://www.galeriaecho.pl znajdują się informacje przydatne zarówno klientom Galerii Echo, jak i najemcom powierzchni handlowych. W serwisie na bieżąco publikowane są wiadomości dotyczące oferty, promocji czy ciekawych wydarzeń odbywających się w tym obiekcie. Dla najemców przygotowano odrębną zakładkę „Strefa najemców”.

labber.pl

labber.pl

Serwis Galerii Echo odsyła także do specjalnie wydzielonej strony http://www.dekorada.galeriaecho.pl/. Strona ta dedykowana jest Dekoradzie – największemu w regionie świętokrzyskim centrum dekoracji i wyposażenia wnętrz, zlokalizowanemu w Galerii Echo.

labber.pl

Galeria Echo w Kielcach to największe centrum handlowe w Polsce pod względem liczby sklepów. Klienci mają do dyspozycji 300 sklepów i punktów usługowych. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią  159 tys. mkw., natomiast powierzchnia pod wynajem to 70 tys. mkw. Wizytówką centrum jest nowoczesny parking na 2300 miejsc wyposażony w system dostępności miejsc i program do odnajdywania miejsca, w którym zaparkowaliśmy samochód.

Serwisy Galerii Echo i Dekorady wykonał zespół w składzie: Piotr Śmietana, Joanna Kaczorowska, Adam Błażejewicz, Michał Matoga. Wcześniej Eura7 zrealizowała dla Echo Investment, między innymi, serwisy inwestycji: Kasztanowa Aleja (http://www.kasztanowaaleja.pl), Pasaż Grunwaldzki (http://www.pasazgrunwaldzki.pl), Dom Pod Słowikiem (http://www.dompodslowikiem.pl) i Klimt House (http://www.klimthouse.pl). 

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x