Omówienia projektów

Solaris Center – nowe centrum handlowe w portfolio agencji EURA7

Nareszcie ruszył serwis internetowy poświęcony nowej inwestycji z centrum Opola: Solaris Center.  Projekt jest realizowany przez Irlandzką Grupę Inwestycyjną w skrócie znaną jako IGI. Zadaniem naszej agencji było zaprojektowanie ładnej strony www, skierowanej do partnerów firmy i do najemców.

labber.plJak większość naszych realizacji, tak i ten serwis zawiera element multimedialny.W tym przypadku jest to kamera internetowe pokazująca na żywo obraz z budowy.

Domyślnie obraz z kamery otwierany jest przez programy Real Player lub Qiuck Time. Niestety wymogiem odgórnym było to, aby obraz z kamery dostępny był bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek… Rozwiązanie znaleźliśmy dość szybko. Obraz przesyłany jest na stronę w formacie MJPG.

Obraz z kamery zapisywany jest także co kilka minut do plików JPG w większym formacie. Po zakończeniu realizacji kolejnym etapem naszych prac będzie złożenie fimu ukazującego prace nad budynkiem w przyspieszonym tempie. Będzie tak jak w TV!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL