Omówienia projektów

Strony do zadań specjalnych

Praca dla klienta niekomercyjnego rządzi się swoimi prawami. Strony internetowe instytucji publicznych odwiedza wiele osób, w dodatku w różnych celach. O ile w przypadku stron firm handlujących, na przykład kosmetykami, łatwo przewidzieć wiek, płeć czy nawet status majątkowy odbiorców, tak ze strony powiatu każdy korzysta wedle indywidualnych potrzeb. Jeden, żeby poznać historię miasta, inny, żeby sprawdzić, gdzie najlepiej zainwestować albo znaleźć nocleg na kilka dni. My wykonaliśmy już ponad dwadzieścia takich projektów. Jednym z ostatnich jest strona internetowa powiatu łęczyńskiego.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x