Omówienia projektów

Wiosna Powiatu Krakowskiego

Chyba nie można inaczej nazwać wydarzenia jakim było uruchomienie po kilku dobrych latach nowej strony Powiatu Krakowskiego. Strona dostępna jest pod adresem www.powiat.krakow.pl. Zainteresowanym podaję także do wglądu adres starej strony Starostwa: www.stara.powiat.krakow.pl.

Zmianie uległa w 100% szata graficzna serwisu. Wizerunek Powiatu Krakowskiego w internecie został odświeżony i równocześnie dostosowany do aktualnej linii graficznej. Ponadto doszły takie elementy jak kalendarium, newsletter, wyszukiwarka zaawansowana oraz dość ubogie, aczkolwiek wystarczające dwie wersje językowe: angielska i niemiecka. Serwis wzbogacony jest także gadżetami takimi jak: mapa powiatu wykonana w technologii flash oraz animowany nagłówek. Administrator ma możliwość wymiany zdjęć z animacji, które z kolei wyświetlają się losowo po 3 na przemian przy każdym odświeżeniu strony.

System zarządzania danymi na stronie został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować szybkość i łatwość edycji tekstu. W związku z tym zamiast udostępniać zaawansowane rozwiązania edycyjne WYSIWYG, administrator otrzymał do dyspozycji prosty edytor z BBcode.

Serwis został zrealizowany już w październiku 2007, jednak ze względu na sporą ilość nowych treści, które były wprowadzane przez 3 miesiące, dopiero 2 stycznia 2008 roku ruszył pod właświwą domeną.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x