labber.pl - ogólne

Zmienić czy nie zmienić?

Pamiętacie swego czasu był taki program „Idź na całość!” z niesamowitym Zygmuntem Chajzerem :P ….W finale gracz musiał wybrać jedną z trzech bramek. Za dwoma był ZONK a za jedną nagroda (powiedzmy samochód). Kiedy gracz zdecydował się na, którąś z bramek Zygmunt (który oczywiście wiedział co za jaką bramką jest) odsłaniał jedną z bramek z ZONKiem, i z porywającym tłumy uśmiechem na twarzy pytał gracza „Może jednak zmienimy bramkę?” … pytanie brzmi: czy gracz ja powinien zmienić czy nie? :)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x