Facebook, labber.pl - ogólne

Zmontuj pozdrowienia, urządź się z IKEA!

Wyjechałeś w końcu na upragniony urlop? Kartki do rodziny już wysłane, ale chciałbyś jeszcze pozdrowić Pracowników IKEA Targówek? Możesz zrobić to w konkursie, który sklep zorganizował dla swoich Klientów.

labber.pl

Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia z wakacji, urlopu lub innego letniego wypoczynku, na którym oprócz szczęśliwego urlopowicza znalazłby się dowolny produkt z asortymentu IKEA. Zdjęcie należy przesłać wraz z pozdrowieniami przez aplikację konkursową znajdującą się na Like Page’u sklepu IKEA na Facebooku.

Najbardziej oryginalne pozdrowienia wybiorą oczywiście Pracownicy IKEA Targówek, a zostaną one nagrodzone produktami z asortymentu IKEA.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia bieżącego roku.

Za komunikację na profilu sklepu IKEA Targówek w serwisie Facebook odpowiada Eura7.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x