Labber.pl w trójce najlepszych blogów firmowych 2008 roku!
Piątek, 31 październik 2008, 09:28 | Opublikowane przez Grzesiek Skuza w kategorii „Labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7”Ogłoszono wyniki konkursu “Firmowy Blog Roku 2008″. Z przyjemnością informujemy, że Labber.pl zajął w nim trzecie miejsce w kategorii “blogi dojrzałe”. To wyróżnienie wprawiło nas w świetny humor przed weekendem!
Konkurs “Firmowy Blog Roku 2008″ został zorganizowany z inicjatywy Dominika Kaznowskiego z IAB Polska. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, promująca najlepsze blogi prowadzone przez polskie firmy.
Labber.pl funkcjonuje od grudnia 2007 roku. Przez 11 miesięcy funkcjonowania opublikowano na nim 86 wpisów i 398 komentarzy użytkowników. W przyszłym miesiącu będziemy obchodzić pierwsze urodziny Labbera. Swoją drogą to świetna okazja na kolejną imprezę firmową.
W imieniu swoim i pozostałych członków ekipy Agencji interaktywnej EURA7 dziękuję serdecznie organizatorom, jury i patronom konkursu “Firmowy Blog Roku 2008″. Zwycięzcom i pozostałym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Trzecie miejsce to doskonały punkt wyjścia do przyszłorocznej (mamy nadzieję ;-)) edycji, gdyż w 2009 roku zamierzamy wspiąć się o dwa stopnie wyżej na podium. ![]()

piątek, 31 październik 2008, 20:40
Jako firma bardzo bliska EURZE i również komentująca artykuły, czujemy się zaproszeni na urodziny
piątek, 31 październik 2008, 21:44
@Grzegorz, nie jestem pewien, czy będziemy startowali z Labberem do kolejnych konkursów. Trzecie miejsce jest i tak dużym sukcesem. Może za rok wystartujemy z blogiem Dębowych Tarasów, bo ruch tam spory
@Michał, jeszcze nie wiemy jak będziemy obchodzić rocznicę labbera… Ale zaproszeni jesteście! Przygotowałem nawet krótkie hajku na ten temat: “Nieważne jak będzie, wódzia będzie.”